Osiągnięcia

Do największych sukcesów firmy należy zaliczyć


 • Rok 2013
  NAJLEPSZY PRODUCENT WĘDLIN POLAGRA-FOOD 2013 w kategorii zakładów większych, ponadto
  w poszczególnych kategoriach: I miejsce za kiełbasę głogowską w kategorii kiełbasy średnio i grubo rozdrobnione, II miejsce za kiełbaski drobiowe-wędzone oraz baleron marynowany, wyróżnienia dla szynki mysłowickiej kruchej, pasztetu gospodarza oraz polędwicy surowej wędzonej. Certyfikacja w ramach programu "Doceń Polskie" dla produktów: kiełbasa grillowa i grillowa biała, krupniok, szynka gotowana, kiełbasa mysłowicka krucha.
 • Rok 2012
  Laureat XIV Edycji Konkursu o Śląski Znak Jakości w branży spożywczej: W konkursie NAJLEPSZY PRODUCENT WĘDLIN POLAGRA 2012 – III miejsce, w poszczególnych kategoriach: I miejsce za pierś wędzoną z indyka, II miejsce za kiełbasę juhasa oraz kiełbasę meksykańska, III miejsce za szynkę z puszki oraz śląską drobiową. Certyfikaty Programu "Doceń Polskie" dla produktów: metka wędzona, pasztet
  z pieca, szynka biała, kurczak złoty. Dodatkowy tytuł TOP PRODUKT dla metki wędzonej i pasztetu z pieca.
 • Rok 2011
  Tytuł ORŁA AGROBIZNESU 2011 poprzez nominację z Urzędu Miasta Mysłowice za sukces rynkowy;
  W konkursie NAJLEPSZY PRODUCENT WĘDLIN POLAGRA 2011 wyróżnienie w kategorii wędzonki parzone za szynkę wiejską i w kategorii wędliny regionalne i tradycyjne za szynkę kruchą mysłowicką;
  W konkursie WYROBY DROBIOWE POLAGRA 2011 I miejsce w kategorii wędliny podrobowe i pasztety za pasztet z pieca. W programie "Doceń polskie" zdobycie certyfikatów przyznających znak promocyjny "Doceń polskie" na produkty: szynka gotowana, polędwica surowa wędzona, myśliwska, pasztet kremowy, szynkowa, kiełbasa mysłowicka krucha.
 • Rok 2010
  Na najlepszy wyrób okazjonalny Wielkanoc 2010 - I miejsce w kategorii szynka surowa za polędwicę surową wędzoną.
 • Rok 2009
  Na najlepszy wyrób okazjonalny Wielkanoc 2009 - I miejsce w kategorii wędzonki za szynkę z puszki - I miejsce w kategorii szynka surowa za polędwicę surową wędzoną - III miejsce w kategorii wyrób z mięsa drobiowego za kiełbaski drobiowe wędzone - II miejsce w klasyfikacji generalnej dla zakładów o produkcji do 5 ton na dzień.
 • Rok 2008
  W X Jubileuszowym konkursie "Na najlepszy wyrób 2008" - I miejsce w kat. wyroby tradycyjne za tradycyjną suchą i I miejsce w kat. boczek i wyroby boczkowe za boczek wędzony oraz otrzymaliśmy tytuł zwycięzcy w kat. zakładów produkcyjnych powyżej 10 ton wyrobu gotowego/tydzień w w/w konkursie.
 • Rok 2007
  W konkursie na Najlepszy Wyrób Okazjonalny "Wielkanoc 2007" - I miejsce za szynkę surową i I miejsce za szynkę gotowaną , w XI konkursie " Na najlepszy wyrób na nominie 2007" - II miejsce w kat. boczek wędzony za boczek wędzony.
 • Rok 2006
  W konkursie na najlepszy wyrób okazjonalny WIELKANOC 2006 - I miejsce w kategorii szynek surowych za wędzonkę dojrzewającą, III miejsce w grupie wyroby mięsa drobiowego za szynkę z komina oraz IV miejsce w grupie pasztetów za pasztet babuni.
 • Rok 2005
  W konkursie na najlepszy wyrób okazjonalny - dwa III miejsca za szynkę surową oraz za kiełbaski drobiowe; w VII konkursie na najlepszy wyrób 2005 r. II miejsce za mortadelę wędzoną i III miejsce za boczek wędzony.
 • Rok 2004
  I miejsce w konkursie na najlepszy krupniok 2004 r. i III miejsce w kategorii wędlina drobiowa w VI konkursie na najlepszy wyrób NOWICHEM.
 • Rok 2000
  Zakład otrzymał tytuł "Firma z jakością 2000".
 • Rok 1998
  Nagroda "Regionalny znak jakości w branży spożywczej za kiełbasę śląską w 1998 r."

Można śmiało powiedzieć, że udało się pogodzić nowoczesność z dobrym kunsztem rzemieślniczym.

Złóż zamówienie hurtowe on-line przejdź